Home Futboll Mediat serbe, pas festimit të Ramosit me shqiponjë:Këtë s’e kemi pritur nga...

Mediat serbe, pas festimit të Ramosit me shqiponjë:Këtë s’e kemi pritur nga ti

281
0
SHARE

Kapiteni i reprezentacionit të Spanjës, Sergio Ramos, ka festuar golin kundër Kroacisë duke bërë shqiponjën dy krenare.
Ramos në minutën e 57-të shënoi golin e pestë për “Stuhinë e kuqe”, kurse më pas me dorë bëri shqiponjën në stilin e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit.
Mediat serbe ia kanë zënë për të madhe Ramosit, duke shkruar se nuk e kanë pritur një provokim të tillë nga ai.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of