ShowBiz

Më përvëluese se asnjëherë Eliona Pitarka na tregon të pasmet!

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka ka nisur pushimet.

Si çdo vit ajo publikon foto dhe video mjaft seksi në rrjete sociale. Këtë herë e shohim Elionën përvëluese me bikini, ndërkohë që ekspozon të pasmet e saj të tonifikuara.

Kujtojmë që Pitarka është mjaft e dhënë dhe e fokusuar sa i përket regjimit dhe palestrës për të patur forma trupore të kuruara.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads