Ballina Uncategorized Më në fund: Unikkatil publikon këngën e tij të shumëpritur solo (VIDEO)

Më në fund: Unikkatil publikon këngën e tij të shumëpritur solo (VIDEO)

280
0
SHPËRNDAJE

Të gjithë e duan dhe e cilësojnë si reperin më të veçantë që ka estrada jonë, e ai jo edhe shpesh sjell projekte të reja.

Është fjala për reperin Unikatil i cili minuta më parë ka publikuar projektin e shumëpritur nga fansat e tij, transmeton “Zëri.Info”.

Edhe pse projekte të rralla, këngët e Unikatil gjatë kohë mbeten hite, e edhe ky i fundit pritet të korrë një sukses të madh.

Më poshtë ju sjellim videon ku mund të shihni projektin më të ri të Unikatil:

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments