Ballina ShowBiz Me këtë pozë provokuese, Rinës i duket vetja rrush i Rahovecit!

Me këtë pozë provokuese, Rinës i duket vetja rrush i Rahovecit!

352
0
SHPËRNDAJE

Rina Balaj është njëra nga reperet më të reja në skenën muzikore.

Antarja e labelit “On Records” po bën bujë të madhe në shtypin mediatik me imazhet që publikon, shkruan lajmi net.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet seksi në bikini duke ngrënë rrush: “Si me kon e rahovecit”, shkruan ajo.

Ndonëse është e re në moshë, Balaj ju lë pa fjalë me format trupore që posedon, së cilën mund të kenë lakmi edhe artistet e tjera.

Në koncerte dhe mbrëmje muzikore është mjaft e angazhuar e cila ka nisur karrierën mbarë.

A post shared by RINA – MAMI (@balajrina) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments