ShowBiz

Me këtë dukje Tayna lë gojëhapur të gjithë

Tayna është një nga këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar.

Që nga paraqitja e parë në skenë, arriti që të jetë fokusi kryesor i lajmeve dhe i portaleve gjithandej.

Zakonisht jemi mësuar, që ta shohim me postime duke i shoqëruar ato me shkrime nga më të ndryshme.

Por këtë herë, goditi më shumë se kurrë, me ndryshimin e saj, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi që erdhi me një fustan tejet të shkurtë dhe atraktiv, e që e bëntë të dukej një Taynë krejtësisht seksi dhe me linja perfekte.

Pasi që e pamë edhe këtë, Tayna na bindi që di ti lë gojëhapur të gjithë me ndryshimet e saj.

Tayna

Опубліковано Albania Viral Четвер, 13 грудня 2018 р.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads