ShowBiz

Me gjoksin jashtë! Kështu e pret ditëlindjen Blerona Zeqiri

Blerona Zeqiri tashmë njihet si njëra ndër prezantueset më tërheqëse kosovare, shkruan Magazina al.

Bukuroshja e ”1 kafe prej shpisë”, çmend njerëzit në rrjete sociale me postimet e njëpasnjëshme që bën. Të fundit që ka shpërndarë në Instagram, Zeqiri iu bën me dije se është në pritje të ditëlindjes.

Me një fustan të kuq, të prerë anash dhe me gjoksin jashtë, Blerona thjesht ju lë pa mend me dukjen e saj.

Ajo nesër feston ditëlindjen e 23-të.

Format trupore bombastike kanë bërë që Blerona të jetë në qendër të mediave rozë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads