Ballina ShowBiz Kallashi e mbuluar por prap se prap shumë Seksi!

Kallashi e mbuluar por prap se prap shumë Seksi!

462
0
SHPËRNDAJE

Kërcimet “twerk” ishin specialiteti i saj, për këtë lloj kërcimi padyshim i vinin në ndihmë edhe asetet e saj… të pasme shumë të bëshme!

Kallashi dikur ishte një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar, padyshim videoklipet e saj dhe protagonizmi i saj në to, ku kërcente twerk etj, ngjallte shumë kureshtje tek njerëzit.

Por e papritura ndodhi shumë shpejt, vitin e kaluar ajo deklaroi se do hiqte dorë nga kërcimi dhe se nuk do të shfaqej më në emisione dhe ashtu ndodhi.

Që prej dhjetorit, Kallashi nuk është parë në asnjë emision dhe i ka rralluar postimet në rrjete sociale.

Këto kohë ajo ka jetuar në Zvicër, ndërsa së fundmi mësohet se seksbomba po jeton në Dubai.

Nga atje Kallashi dje ka postuar disa foto ku shihet se ka vendosur shami, e veshur komplet me të zeza.

Fotot provokuese nga Kallashi duket se nuk do t’i shohim më.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments