Home Lajme Marrëdhënie intime në veturën zyrtare?

Marrëdhënie intime në veturën zyrtare?

126
0
SHARE

Keqpërdorimi i veturave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të jetë prezente dhe të praktikohet nga zyrtarë të ndryshëm.

Mirëpo, përpos shpejtësive në trafik, një gjë e pazakontë ka ndodhur në njërën prej veturave “4Z”.

“Indeksonline” ka siguruar një video ku shihen një çift teksa shprehin epshet e tyre seksuale në veturën e shtetit.

Rasti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Balincë.

Më poshtë, pamjet:

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of