Ballina ShowBiz Marina Vjollca si kukull, për ku po përgatitet kështu

Marina Vjollca si kukull, për ku po përgatitet kështu

393
0
SHPËRNDAJE

Pas përfundimit me sukses të spektaklit  ‘C’est la vie’, moderatorja Marina Vjollca i qëndroi larg ekranit.

Gjatë kësaj kohe ajo ka shijuar pushimet si dhe është përfolur se po shtonte amiljen pas martesës së bujshme me reperin Getoar Selimi.

Ajo është shfaqur si asnjëherë më parë e bukur dhe shkëlqyese. Mos vallë Marina ka ndonjë surprizë për fansat e saj. Do të rikthehet sërish në ekran?

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments