Ballina ShowBiz Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

290
0
SHPËRNDAJE

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca.

Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi.

Geti ka qenë i pari që e ka uruar sapo ka ardhur data 17 maj. Me një foto të Marinës, në ngjyra të ndryshme, Geti sapo ora ka shënuar 00:00, ka ndarë me ndjekësit e tij, urimin plot dashuri për gjysmën e tij më të mirë.

“Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”,-shkruan Geti në postimin e tij.

Getoari gjtihmonë e ka shprehur hapur dashurinë e pakufi që ka për partneren e tij edhe pse në pamje të parë nuk duket aspak romantik.

“Faleminderit jeta ime” – i ka kthyer përgjigje Marina.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments