Ballina ShowBiz Marina Fara shfaq momente intime me të dashurin e ri (FOTO)

Marina Fara shfaq momente intime me të dashurin e ri (FOTO)

443
0
SHPËRNDAJE

Modelja e njohur, Marina Fara ka shumë kohë që ka rrëmbyer vëmendjen e shtypit rozë, shkruan Magazina al.

Jo, vetëm se është vajza e këngëtares Eli Fara por për lidhjet dhe historitë e ndryshme të dashurisë, e madje edhe për jeten luksoze.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale, ku publikon imazhe të shumta dhe goxha provokuese.

Marina, ka disa muaj që është ndarë nga i fejuari i saj e mesa duket nuk qëndron asnjëherë e vetme. Me anë të një imazhi të shpërndarë në Instagram, ajo shfaqet duke e puthur të dashurin e ri, emrin e të cilit nuk e ka bërë publik ende.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments