ShowBiz, Yjet

Marina Fara po ua rikujton se sa seksi i ka këmbët (Foto)

Marina Fara është njëra nga femrat shqiptare që është bërë e famshme nga postimet në “Instagram”.

Ajo në imazhet e fundit të publikuara duket shumë provokuese dhe seksi, teksa nuk ka përtuar që edhe njëherë të rikujtoj një imazh të saj ku ajo shfaqë këmbët seksi.

Bukuroshja shqiptare, shfaqet e veshur me një setër dhe një palë këpucë, e asgjë më shumë.. Me këtë imazh ajo arrin të shfrenoj imagjinatën e ndjekësve.

Ndryshe, ajo është vajza e këngëtares së njohur shqiptare Eli Fara.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads