LATEST ARTICLES

Skenaristja dhe drejtuesja e Anabel, Dalina Buzi ishte një nga të ftuarat e puntatës së parë të sezonit të ri të “Xing me Ermalin” në tv Klan. Gjatë emisionit drejtuesi Ermal Mamaqi e quajti skenaristen milionere dhe më pas e...
Emisioni me “Me zemër të hapur” në ‘News24’ ka vijuar sot përballjen e dytë mes ish-vjehrrës Natasha me ish-nusen e djalit të saj, Eglantina. Gruaja nga Saranda pretendon se nipi i saj, i cili tashmë është nën kujdestarinë e nënës...
Ajo vazhdimisht shfaqet në bikini dhe as këtë herë nuk kishte se si të vinte ndryshe. 23-vjeçarja Demi Rose është fotografuar e veshur me një palë bikini të zeza, që i shfaqin trupin për mrekulli. Këto fotografi janë realizuar për fushatën...
Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar, Iva Aliko, është shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku i lë shumë pak vend imagjinatës. Vetëm pak më parë, Iva ka...
Era Istrefin duket se e duan edhe në Brazil. Këngëtarja këtë herë është nominuar për një çmim shumë të rëndësishëm në Brazil. Era është në garë për t’u zgjedhur si artistja më e mirë e re nga skena ndërkombëtare, në BreakTudo...
Aktori amerikan me famë botërore, humanisti që u solidarizua me shqiptarët gjatë vitit 1999, duke i vizituar ata në kamp në Maqedoni pas pastrimi etnik që bëri Serbia, Richard Gere : "Unë jam rritur që të tregoj respekt. Jam edukuar...
Përderisa Rita Ora e Dua Lipa mbajtën koncerte në vendlindje, duke performuar para mijëra shqiptarëve, tani është radha e saj. Këngëtarja Bebe Rexha, që gjithmonë thekson origjinën e saj shqiptare, deri më tani nuk ka qenë asnjëherë në Kosovë për...
Këngëtarja Enca Haxhia nuk ka sjell për publikun këngë të re, që pas publikimit të klipit “Dua” në mars të këtij viti. Megjithatë, fansave të saj do të duhet t’u presin vetëm edhe pak, kjo pasi kënga e saj e...
Dua Lipa bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, kanë udhëtuar dje drejt Prishtinës. Këngëtarja në mbrëmje i ishte drejtuar medieve në një konferencë për shtyp, shkruan lajmi.net. Sot, këngëtarja ka shfrytëzuar ditën për...
Dua Lipa këngëtarja me origjinë kosovare mbërriti dje në Prishtinë,për të përformuar ne festivalin “Sunny Hill”. Sapo ka mbërritur ajo ka dalë në një  konferencë për mediat,ku ka treguar diçka më shumë për festivalin. Në këtë konferencë këngëtarja ka treguar dhe...