Ballina Sport Futboll Madridi dëshiron t’ia ‘rrëmbejë’ Griezmannin Barcelonës

Madridi dëshiron t’ia ‘rrëmbejë’ Griezmannin Barcelonës

282
0
SHPËRNDAJE

Reali e do Griezmannin në “Bernabeu”.

Real Madrid është duke shikuar mundësinë që t’ia rrëmbejë Barcelonës Antoine Griezmannin, raporton Diario Gol, transmeton Gazeta Express.

Me Gareth Bale dhe Karim Benzema krejtësisht jashtë forme këtë sezon, Los Blancos kanë hedhur sytë kah sulmuesi i Atleticos, si opsion rezervë për Neymarin e Harry Kane – dy të fundit janë objektivi i Realit.

Griezmann gjithashtu është fans i Madridit dhe për këtë mendojnë se mund ta rrëmbejnë atë.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments