Muzike, ShowBiz

‘Madam’, publikohet nga Mozzik (VIDEO)

Reperi nga Ferizaji, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri, shkruan Magazina.al.

Kënga titullohet ‘Madam’, për tekstin e së cilës është përkujdesur vetë reperi. Mozzik, kësaj radhe vjen më ndryshe ngaqë e kemi parë, një këngë për falje të tradhëtisë në të cilën bën pjesë edhe e dashura e tij, Loredana Zefi.

E siç duket klipi është unik dhe tejet i kompletuar me praninë e tyre, si një çift mjaft i lumtur.

Publikimin e këngës e ka bërë të ditur vetë reperi përmes llogarisë Instagram, ku edhe ka falenderuar bashkëpuntorët e projektit.

“Urdhnoni popull i dashtun , gjithmone me juve , e gjithmone per juve !

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads