Jetë

“Lum kush i ka afer” Shenja e horoskopit që dashuron më shumë se çdo tjetër…

Të gjithë dashurojmë në një mënyrë apo një tjetër, por personat me këtë shenjë dashurojnë më fort se të gjithë! 

Virgjëresha si shenjë e Tokës, duhet të lëvizë ngadalë dhe me kujdes në çështjet e dashurisë, ose përndryshe mund të ndiheni të pasigurt.

Në fakt, ju mund të jeni të fundit nga të gjithë shenjat për t’i dhënë besim një partneri të ri, pasi doni të siguroheni se është i duhur dhe kur e bëni këtë, i dhuroni “botën”.

Sundimtari juaj, Mërkuri do të thotë që juve ju duhet të dini se ku të qëndroni në lidhje me të tjerët pasi nëse përpiqeni të besoni ndjenjat e tyre do të thellojë ankthin tuaj.

Nëse zbuloni se partneri juaj dëshiron të veprojë shpejt në marrëdhënien tuaj, dhurojini atyre momente të paharrueshme.

Është kompliment që ata duan të jenë më afër jush dhe përpiquni t’i përshtateni partnerit.

10 cilesi pozitive te Virgjereshes

– Nuk i shpëton asnjë gjë

– Personat e kësaj shenje bëjnë më pak gabime

– Zotëron balancën e përsosur në përdorimin e zemrës dhe mendjes

– Personat nën shenjën e Virgjëreshës janë miqtë më të mirë që mund të keni

– Të tjerët varen nga persona të kësaj shenje për të bërë gjëra që nuk munden/nuk duan/harrojnë

– Kafshët e duan natyrshëm një Virgjëreshë

– Një Virgjëreshë kujdeset për mjedisin që e rrethon, pasi e ka prioritet pastërtinë

– Besueshmëria e Virgjëreshës në vetvete shkakton zili tek të tjerët

– Personat nën këtë shenjë jo thjesht ofrojnë ndihmë, por ndihmojnë konkretisht. Të vëmendshëm pas detajeve, të përkushtuar dhe metodikë, ata i bëjnë të tjerët të ndihen rehat në biseda.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads