ShowBiz

Luana Vjollca ka gati goditjen e rradhës, publikon videon

Luana Vjollca kthehet fuqishëm në tregun muzikor. Pas dy sukseseve të verës, Luana ka vendosur të sjellë hitin e dimrit. Kënga do të titullohet ‘Gyle Gyle’ dhe me aq sa ka zbuluar nga video e publikuar dëgjohet rritmike. Për…

Luana Vjollca kthehet fuqishëm në tregun muzikor. Pas dy sukseseve të verës, Luana ka vendosur të sjellë hitin e dimrit.

Kënga do të titullohet ‘Gyle Gyle’ dhe me aq sa ka zbuluar nga video e publikuar dëgjohet rritmike.

Për të dëgjuar të plotë krijimin e fundit të Luanës do të duhet të presin datën 27 dhjetor.

View this post on Instagram

🎁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads