Ballina ShowBiz Lori Hoxha për operacionet plastike: Më produktive të flisni për gropën tek...

Lori Hoxha për operacionet plastike: Më produktive të flisni për gropën tek pallati im

304
0
SHPËRNDAJE

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në makinë.

Këtë herë duket se ajo është lodhur nga tematika e operacioneve plastike dhe për këtë arsye ka shkruar: “Do të dojë shumë të flisnim për racizmin, paragjykimin që u bëhet grave, barazisë gjinore, homofobisë aq shumë sa po flasim për operacionet plastike. Ose ajo gropa të rrugica e pallatit tim që nuk mbyllet kurrë do ishte një bisedë më interesante dhe më produktive,”-përfundon Lori në rrjete sociale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments