Lajme

Lirohet perfundimisht Ismail Morina (Ballisti) Ja dhe fjalet e tij…

Lirohet perfundimisht Ismail Morina (Ballisti)
Ja dhe fjalet e tij…

Me konsullin e pergjithshen te republikes se Shqiperise te akredituar ne Bari te Italise Zotrine/Dashamirin Adrian Haskaj. Pergzime te veçanta strukturave te shtetit shqiptare qe jane pefshire ne perpjekjet per lirimin tim,respekt per Kroacine dhe Italine ne paanshmerine e treguar prej tyre dhe mirenjohje gjith atyreve qe zbriten rrugeve te kryeqytetit shqiptar ne mbrojtjen time.

I LIRË !!

Rrofte shpirti i shqiptarit!!

Ismail Morina (Ballisti).

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads