Ballina ShowBiz Linda Rei shuan kureshtjen e të gjithëve me këmbët hapur

Linda Rei shuan kureshtjen e të gjithëve me këmbët hapur

363
0
SHPËRNDAJE

Linda Rei është  është transgjinorja e parë në vendin tonë duke thyer kështu një tabu të cilët shqiptarët ndonjëherë e kanë pak të vështirë ta pranojnë.

Sido që të jetë Linda është mëse e suksesshme në publik dhe me postimet e saj në Instagram nuk ngurron të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me format e saj trupore.

Së fundmi në Instastory Linda ka postuar një foto tejet provokative ku shfaqet me këmbët hapur duke treguar zonën intime.

Simboli që ka në mbathje përkon me logon identifikuese të serisë së filmave të “Superman” dhe ndoshta make-up artistja ka zgjedhur të nxjerri në pah pjesët që ka më “super”.
Bravo! Ti po që je një “Super Linda”…

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments