Ballina ShowBiz Leonora Jakupi ka një hall, i pyet ndjekësit pse ndodh kjo!

Leonora Jakupi ka një hall, i pyet ndjekësit pse ndodh kjo!

392
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Leonora Jakupi, kohët e fundit është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke i qëndruar afër ndjekësve të shumtë.

Përveç postimeve që bën nga aktivitetet muzikore dhe fotografive të shpeshta, Leonora ka pasur një hall për të cilin ka kërkuar përgjigje nga fansat e saj, shkruan Magazina.al

Ajo ka pyetur fansat përse disa njerëz flasin me Rr, duke perdorur këtë bashkëtingllore edhe në vendet që nuk duhet.

’Pse njerëzit flasin me Rr? Psh: Porr, teperr’’, që me siguri ka marrë përgjigje të ndryshme nga fansat.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments