Ballina ShowBiz Ky është mashkulli me të cilën Zanfina dëshiron të fejohet

Ky është mashkulli me të cilën Zanfina dëshiron të fejohet

1549
0
SHPËRNDAJE

Jeta e saj private nuk ka qenë shumë e komentuar.

Kjo se, Zanfina Ismaili është munduar që gjithmonë ta mbajë atë të mbyllur hermitikisht.

Si do që të jetë, Zanfina ka treguar shijen e saj sa i përket meshkujve.

Zani ka hedhur një fotografi të një mashkulli muskuloz dhe i pashëm me të cilin do dëshironte të fejohej, të paktën kështu u kuptua tek unaza në formë emoji që i vuri fotos.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments