Yjet

Kush merr iniciativën për të kryer marrëdhënie? Ja si përgjigjen Blero dhe Afrona

 

Ndonëse me kriza të shumta në lidhjen e tyre, e që shpesh janë komentuar dhe në media, do jetë pikërisht viti 2019 kur çifti do kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi, ata u pyetën se kush nga ta merr iniciativë për marrëdhënie? E përgjigja e të dyve ishte Blero, madje Afrona vazhdoi duke thënë ‘gjithë’, drejtuar Bleros.

Gjithashtu, Afrona foli edhe për raportin që ka me ish gruan e Bleros, Teutën.

“Është një raport normal, pasi që është vajza në mes Tara, e cila ka shumë rëndësi për ne”, u shpreh Afrona për Mirage’.

Madje ajo shtoi se sikur të bënte kanagjegj në Kosovë do ta ftonte, mirëpo një gjë e tillë s’do ndodhi pasi ajo do festoj me shoqet e saj të ngushta në Mykonos

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads