Ballina ShowBiz Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit?

Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit?

344
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale pjesë nga jeta e saj si dhe momentet e saj të lumtura apo me pak të tilla.

Këtë herë ka publikuar një foto në SnapChat në orën 3  të mëngjesit ku është shprehur se pas kalimit të kësaj ore nis të mendojë për njerëz që nuk duhet.

“Kur qëndron zgjuar deri në 3:00 të mëngjesit dhe nisin të të mungojnë personat e gabuar’,-shkruan këngëtarja. Kush po i mungon Encës?/

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments