ShowBiz

Kur temperaturat janë në minus, kjo bombë nga Kalifornia i çon në plus

Të dukesh ‘e nxehtë’ nuk është punë e lehtë. Por pavarësisht kësaj, rrejti social “Instagram” tashmë është bombarduar nga modele të ndryshme nga mbarë bota që për çdo ditë mundohen të duken më të ‘nxehta’ e më provokuese se tjetra.

Kalendarin e viti 2018-të e nisën plotë modele, por më të nxehtin e publikoi modelja nga Louisiana, Lindsey Pelas.Famën  arriti falë gjoksit të saj, e sot numëron hiç më pak se 7 milion ndjekës në “Instagram”. Madje modelja nuk heziton të tregojë se është e bekuar gjenetikisht me gjoksin e madhësisë 30HH, duke hequr pak a shumë dilemat e shumëkujt që pretendon se ajo e ka rritur gjoksin me operacione plastike, shkruan GazetaBlic.Sido që të jetë, Lindsey mbahet mend për një deklaratë e cila përfolët çdoherë kur përmendet emri i saj. Ajo ishte ankuar, se pavarësisht asaj që ishte ‘natyrisht e bekuar’ ishte njëkohësisht edhe e nëmur, shkau se ndjenë dhimbje të mëdha në shpinë si pasojë e peshës së gjoksit.E dje ajo ka nxjerrë një fotografi, ku shihet se ka vënë në fokus gjoksin e saj. Përderisa tek ne në Kosovë temperaturat janë në minus, Lindsey me sa duket e ka vapë dhe ushtrimet e mëngjesit i bënë në ballkonin shtëpisë.“A ndihet ndokush prej juve më e zonja kur blen diçka të re?” –  ka shkruar ajo në fotografinë e publikuar në “instagram”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads