Ballina ShowBiz Kur gjoksi i Bebe Rexhës gati sa nuk po shpërthen

Kur gjoksi i Bebe Rexhës gati sa nuk po shpërthen

372
0
SHPËRNDAJE

Tashmë është kthyer në trend ekspozimi i gjoksit dhe të pasmeve.

Çdo e dyta këngëtare nuk heziton t’i shfaqë asetet trupore, shpeshherë duke i kthyer ato në armën e tyre më të fortë.Një gjë të tillë nuk e ka problem aspak ta bëj dhe ylli i muzikës me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, shkruan Gazeta Blic

Jemi mësuar shpesh që ajo të ekspozojë të pasmet gjigante, por kësaj radhe ajo na ka treguar gjoksin bombastik i cili duket sikur nga momenti në moment do të shpërthejë.

E veshur me një bluzë me mëngë të shkurtëra, teksa mban dorën pas kokës, gjoksi i saj është që bie në sy.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments