Ballina Uncategorized Kujdes nga këto poza të Irinës, futuni nën hije

Kujdes nga këto poza të Irinës, futuni nën hije

402
0
SHPËRNDAJE

Irina Shayk nuk po ndalet së publikuari fotografi provokative.

Dhe çdo herë e më shumë po ia del ta rrëmbej vëmendjen e të duket seksi.

Mirëpo janë disa nga fotografite e saj të cilat konsiderohen si më profesionalet dhe ato që janë komentuar shumë në media e publik.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, të cilat para se ti shihni duhet të kujdesni që të ndodheni në një ambient të freskët.

Walking on the #DeadSea 💧

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

@mario_sorrenti 🖤

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

#Unpublished 📸💜 @mertalas @macpiggott #tbt

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments