Ballina ShowBiz Ku mbeti Mirsa Kërqeli?

Ku mbeti Mirsa Kërqeli?

307
0
SHPËRNDAJE

Padyshim që ishte ndër artistet më të dashura për publikun , shkruan Magazina.al.

Është fjala për këngëtaren nga Gjilani, Mirsa Kërqeli të cilën që një kohë nuk e kemi parë aktive në skenën muzikore. Megjithatë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen edhe sot me nostalgjinë që kanë pasur para disa viteve. ‘Punë e madhe’, ‘Djaloshi im’, ‘Në banesën time’, janë hitet e mrekullueshme të saj.

Po ku mbeti kjo këngëtare? Siç duket, Mirsa tashmë ka lënë muzikën. Ajo është martuar me Granitin ku edhe janë duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por,duhet theksuar se Mirsa mbetet ende e ëmbël dhe simpatike siç ka qenë gjithmonë.

Më poshtë Magazina.al, ju sjellë disa imazhe të çiftit, për të parë nëse ka ndryshuar këngëtarja Kërqeli!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments