Ballina, Botë, ShowBiz

Kroatja i çmend serbët me këtë gjest pro shqiptarëve

Nina Modriç, bukuroshja e njohur ka bërë shqiponjën me pëllëmbët e kryqëzuara si një simbol në mbështetje të shqiptarëve nga Kroacia.

Nina konsiderohet si një nga femrat më të bukura kroate, ndërsa ka qenë pjesë e kompanive të famshme si Armane, Versace, Elite dhe Roberto Cavalli.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads