Ballina Lajme Botë Krimineli më i pashëm në botë, fans i reperit shqiptar (VIDEO)

Krimineli më i pashëm në botë, fans i reperit shqiptar (VIDEO)

477
0
SHPËRNDAJE

Jeremy Meeks ka fituar epitetin e kriminelit më të pashëm në botë, vite më parë kur u arrestua dhe fotografitë e tij u shpërndanë në internet.

Meeks ishte arrestuar me akuzën armëmbajtje pa leje dhe aktivitete të tjera kriminale, shkruan lajmi.net.

Nga kriminel, ai arriti famë përmes rrjeteve sociale dhe tashmë gëzon karrierë të suksesshme si model në pasarelat e njohura të botës.

“Krimineli seksi” ka befasuar të gjithë në një video të publikuar së fundi në rrjete sociale ku mbështet reperin shqiptar.

Bëhet fjalë për Capital T, saktësisht për bashkëpunimin e fundit “Across dhe world” me reperin Cliqme.

Jeremy Meeks bën thirrje tek fansat që ta dëgjojnë projektin e Capital T dhe Cliqme./Lajmi.net/

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments