Ballina ShowBiz Kourtney në formë seksi gjatë pushimeve romantike me të dashurin 14 vite...

Kourtney në formë seksi gjatë pushimeve romantike me të dashurin 14 vite më të ri

881
0
SHPËRNDAJE

Kourtney Kardashian është duke shijuar pushimet në Itali për më shumë se një javë.

Aventura europiane e yllit të reality show dhe të dashurit të sahj Younes Bendjima ka vazhduar dhe këtë të premte.

Çifti i famshëm është fotografuar duke kaluar momente romantike në një jaht, e më pas duke u hedhur në det në shoqërinë e disa miqve.

Kourtney, 39 vjeç, dukej më mahnitëse se kurrë e veshur me bikini të zeza krahë modelit 25 vjeçar.

4DC594B800000578-5903143-Fake_out_At_the_right_angle_Kourtney_s_clear_bikini_straps_made_-m-37_1530327455518

4DC5011B00000578-0-image-m-2_15303159729354DC5935800000578-0-image-m-2_1530321789207

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments