Ballina Ballina Kosovarja Fatime Gashi shpallet Miss Manchesteri për 2018’ën

Kosovarja Fatime Gashi shpallet Miss Manchesteri për 2018’ën

286
0
SHPËRNDAJE

Fatime Gashi me prejardhje nga Kosova ka arritur të rrëmbejë kurorën e më të bukurës në Manchester. Bukuroshja bashkë me familje kishte migruar në Manchester kur ishte vetëm 2 vjeçare.

Fatimja është studente e mjekësisë në Universitetin e Salfordit dhe në Britani përderisa do të mbajë edhe kurorën e më të bukurës gjatë tërë vitit 2018.

Fatmija po bën krenarë të gjithë shqiptarët, më poshtë shikoni disa nga fotografitë e saj.


Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments