Fun

Kosovari kërkon t’ia hajë cicat ambasadores britanike në OKB (Foto)

Një komentues i një portali kosovar po bën bujë në rrjetet sociale të internetit me komentin e tij ndaj një lajmi për ambasadoren britanike në OKB që ditë më parë mbrojti të drejtën e Kosovës për të pasur ushtri dhe taksën e vendosur kundrejt produkteve të importuara nga shteti fqinj, Serbia.

Lajmi titullohet “Mbretëria e Bashkuar ia thotë në fytyrë Vuçiqit: Bllokadat po vijnë nga Beogradi”

Ai i ka thënë “Ta hanksha cicin” i gëzuar pas këtij lajmi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads