Ballina ShowBiz Koha kur Mimoza Shkodra rrezikonte t’i dilte në pah zona intime!

Koha kur Mimoza Shkodra rrezikonte t’i dilte në pah zona intime!

301
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e dashur Mimoza Shkodra e cila kohët e fundit është ndër më të përfolurat, dikur dinte të befasonte me pamjen krejt ndryshe prej paraqitjeve të tashme.

Fustane elegante po, por tejet transparente me raste edhe të ekzagjëruara me pjesë të hapura, bënin që Mimozën ta vinin në rrezik për të treguar shumë nga trupi i saj.
E po të njëjtën formë të veshjes skenike, shihet që e fejuara e Seldi Qalliut, nuk e preferon më, shkruan Kosovarja. Për të dëshmuar pamjen më të ekzagjeruar të Mimozës ndonjëherë, ju sjellim këngën e shumë pëlqyer “Gabim”, bashkëpunim me vokalistin e grupit “Elita”, Arif Zimberi.

Megjithëse, linjat e saja nuk duan koment, dhe këtë e ka dëshmuar edhe herë të tjera me video e imazhe të ndryshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments