Futboll, Sport

Klopp nuk e di se kur Mignolet do të kthehet të mbrojë

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se nuk e di të ardhmen e Simon Mignolet.

Portieri belg ka mbetur në bankë për javë të tëra, pasi Loris Karius, ka zënë vendin në portë.

Klopp është pyetur për Mignolet në konferencë për shtyp.

“Askush nuk e di se si duket e ardhmja, dhe nuk di asgjë nga e ardhmja”.

“Në këtë industri është gjithmonë e njëjtë, nuk ka rëndësi”.

“E ardhmja e tij? Nuk më takon mua të mendoj për këto gjëra. Më duhet të marr vendime për ndeshjen e nesërme kundër Portos. Nuk ka problem”, ka thënë Klopp.

Liverpooli takohet sot me Porton dhe luan në mysafirë në stadiumin ‘Dragao’.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads