Ballina Uncategorized Klaudia Pepa një ‘bishë’ e vërtetë, shikoni çfarë ka bërë në videon...

Klaudia Pepa një ‘bishë’ e vërtetë, shikoni çfarë ka bërë në videon e fundit

376
0
SHPËRNDAJE

Kjo nuk është hera e parë që Klaudia Pepa na ka lënë me gojë hapur.

Balerina e njohur shqiptare dhe këtë herë ka thyer rekordin e vëmendjes me videon e publikuar ku shfaqet duke bërë sparkadën në divan.

Pjesë e videos është dhe qeni i saj. Menjëherë pas publikimit kjo video ka marrë shumë reagime.

Tashmë nuk mund të imagjinohet Klaudia duke publikuar diçka ‘normal‘’ për sytë e të tjerëve./Gazeta Express/

 

#oscar ❤❤❤ 😂😂😂 #husky #huskylover #dog

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments