Ballina Jetë Klaudia Pepa e ‘zjarrtë’ në videon e fundit artistike

Klaudia Pepa e ‘zjarrtë’ në videon e fundit artistike

298
0
SHPËRNDAJE
Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka dhënë edhe një arsye për t’u komentuar në media.

Ajo ka publikuar videon e radhës artistike në të cilën shihet duke bërë skena të ‘nxehta’ baleti, shkruan lajmi.net

Këtë projekt e ka ndarë me ndjekësit në Instagram aty ku edhe ka pranuar komente të ndryshme por edhe kritika.

Klaudia aklualisht po ndërton karrierën e saj si balerinë në shtetin italian mirëpo nuk po e harron vendlindjen ku së fundmi edhe erdhi për t’u takuar me miqtë dhe bashkëpunëtorët e vjetër.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments