Botë, Futboll

Kjo shqiptare superseksi ishte e martuar me portierin e Manchester-it…

Gjysmë shqiptare dhe gjysmë suedeze, Misse Beqiri u rekrutua vite më parë nga agjencia më e madhe e modelingut në Skandinavi kur punonte në një dyqan rrobash në Kopenhagen, për të mos e kthyer më kokën pas.

Bukuroshja 29 vjeçare, është ndarë nga bashkeshorti i saj Anders Lindegaard, ish portier i Manchester United në 2015 dhe pavaresisht se pesë muaj më parë solli në jetë vajzën e saj River, është shfaqur më në formë se kurrë.

I fejuari i saj, Jake Hall, ka postuar disa foto në llogarinë e tij në Instagram së bashku me yllin shqiptar gjatë pushimeve të tyre afrikane në Mauritius.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads