Ballina ShowBiz Kjo pamje e Elitës nuk do ju pëlqej aspak (FOTO)

Kjo pamje e Elitës nuk do ju pëlqej aspak (FOTO)

269
0
SHPËRNDAJE

Personifikohet si njëra ndër moderatoret më te bukura shqiptare, shkruan Magazina.al.

Bëhet fjalë për Elita Rudin, e cila pothuajse çdoherë ju magjeps me pamjen dhe dukjen e saj. Por, jo edhe në këtë imazhin e fundit që i’a ka publikuar reperi Gjiko, tashmë i dashuri i Elitës.

Gjiko, ka publikuar një fotografi me Elitën teksa ishte pjesë e emisionit ’Elite Show’, megjithatë kjo pamje e moderatores nuk do ju pëlqej aspak, që duket aq ndryshe me atë që jemi mësuar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments