Ballina, Yjet

Kjo modele ju “trullos” me gjoksin bombastik / Foto

Lindsey Pelas është një nga modelet më seksi në botë.

Ajo është një nga yjet më të njohur në Instagram.

E lidhur me modelin dhe prezantuesin Calum Best, ajo ka tentuar disa herë të thyejë rrjetin me fotot e saj, të cilat jo në pak raste janë censuruar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads