ShowBiz

Kjo është kënga që Elvana ia ka kushtuar Florit

Në rubrikën e gazetarëve për të përfolur jetën e VIP-ave në ElitëShow ishin të ftuar Rinesa Bajrami dhe Dardan Hasku.

Në një moment, u fol edhe për këngët e reja të Elvana Gjatës, ku një prej tyre, sipas të ftuarve, i është kushtuar Florit.

Për ta kuptuar se për cilën këngë bëhet fjalë, shikojeni videon më poshtë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads