ShowBiz

Kjo është grimerja më seksi që keni parë ndonjëherë!

Është njëra ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Kjo ndodhë për dy arsye: Njëra se është një grimere shumë aktive dhe publikon video të ndryshme tek të cilat vajza nga vende të ndryshme të botës mësohen se si duhet dukur bukur dhe profesionale në grim, dhe arsyeja tjetër është se ajo është shumë tërheqëse.

Fjala është për Christen Dominique, bukuroshen amerikane e cila po ‘djeg’ zemrat e shumë njerëzve.

Mediat e huaja po e konsiderojnë si njërën ndër grimeren më seksi që publikon video në Youtube dhe rrjete të tjera ndërsa ne kemi shkëputur për t’i ndarë me ju disa nga fotografitë e saj në të cilat duket tejet tërheqëse.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads