Ballina ShowBiz Kjo është e vetmja femër që Florit i’a zëvendësoi Soni Malajn!

Kjo është e vetmja femër që Florit i’a zëvendësoi Soni Malajn!

422
0
SHPËRNDAJE

Romancat e kantautorit të mirënjohur Flori Mumajesi me fytyra të njohura për publikun, ishin thuajse ndër më të përfolurat.

Fillimisht, u bë mediatike lidhja e tij me këngëtaren Soni Malaj me të cilën nuk hezitoi të dhuronte puthje publike derisa performonin duetin e përbashkët, e si të tillë u admiruan si çift.
Por, që gjithçka u shua shumë shpejt mes dyshes, duke mos u kuptuar arsyeja e vërtetë, shkruan Kosovarja. Menjëherë pas kësaj, bëri bujë lajmi për lidhjen e Mumajesit me këngëtaren Elvana Gjata, njëra ndër lidhjet më të përfolura në skenën e shoëbizit. Derisa, kur flitet për marrëdhënien e tij me këngëtaren Soni Malaj, akoma është i freskët projekti “Fluturimi”, një këngë tejet e dëgjuar dhe e pëlqyer edhe pas kaq shumë vitesh.

E vetmja vajzë që e zëvendësoi Sonin së fundi, po del të jetë një zë brilant të cilin kantautori i madh shqiptar zgjodhi për të rikthyer edhe njëherë ‘dashurinë’ e vjetër në skenën e ‘X-faktorit’.


Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments