Ballina ShowBiz Kim mahnitëse përkrah burrit, “padashje” zbulon gjoksin (Foto)

Kim mahnitëse përkrah burrit, “padashje” zbulon gjoksin (Foto)

357
0
SHPËRNDAJE

Me një bodysuit të ngjitur pas trupit dhe pa sutjena, Kim Kardashian ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve në eventin e fotografit të njohur Marcus Hyde.

Brunja bombastike dukej mahnitëse përkrah bashkëshortit të saj Kanye Ëest, por “padashje” e zbuloi gjoksin, që i marrosi të pranishmit.

Kostumi i bardhë me mëngë të gjata i theksonte në mënyrë perfekte format e Kim Kardashian dhe natyrisht që këtë dëshironte edhe modelja, pasi është një shpërblim për orët e stërgjatura të ushtrimeve në palestër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments