ShowBiz

Kim Kardashian transformohet në princeshën Jasmine

Është përfolur shumë për transformimin ndër vite të Kim Kardashian, por transformimi i fundit i saj i la të gjithë pa fjalë.
Kim ka vendosur të transformohet në princeshën Jasmine nga një make up artiste dhe rezultati është mahnitës.

Megjithëse Kim ngjante shumë me Jasmine, ajo nuk ka mundur ta mashtrojë vajzën e saj North, e cila e njohu menjëherë, duke i thënë: “Ti je Kim, zëri yt nuk ngjan me atë të Jasmine.”

Make up artistja që ka transformuar Kimin quhet Kandee, e cila është bashkëpunëtore e Kimit në shown Glam Masters.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads