ShowBiz

Kida feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet ka mbushur

Kida sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja sot mbush 21 vjet dhe me rastin e kësaj date ajo ka realizuar edhe një fotoshuting të lezetshëm, ku duket tejet tërheqëse dhe tashmë një damë e vërtetë!

“She x #21 ????”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e këtyre imazheve.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads