Ballina Jetë Astrologji Këto janë 5 shenjat e horoskopit që stresohen më shumë dhe që...

Këto janë 5 shenjat e horoskopit që stresohen më shumë dhe që të stresojnë shumë njëkohësisht…

330
0
SHPËRNDAJE

Rutina ditore na ngarkon më shumë nga se e mendojmë…

Puna, familja, qoftë dhe ambientet sociale janë ato që nuk na bëjnë të mendojmë me kthjelltësi. Stresohemi dhe shpesh herë, kjo çon edhe në bllokimin e trurit, kështu mbetemi pa zgjidhje edhe për çështjet më të thjeshta.

Nga ana tjetër, stresi shërben në disa raste si nxitës për të dhënë maksimumin. Kuptohet, po flasim për doza të vogla të stresit.

Kur vjen puna tek njerëzit, dallojnë dy kategori: ata që nuk mposhten lehtë nga ky faktor i jashtëm dhe ata që i zë paniku edhe për hiçgjë.

http://Horoskopi ditor – 14.06.2018

Po ju, e gjeni veten në listën e mëposhtme?

1- Virgjëresha,

2- Binjakët,

3- Peshqit,

4- Ujori,

5- Gaforrja.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments