Ballina Uncategorized Këto femra që i përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit tradhëtojnë më...

Këto femra që i përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit tradhëtojnë më shumë

447
0
SHPËRNDAJE

Nëse një femër i përket këtyre shenjave të horoskopit ka më shumë mundësi për të tradhëtuar në krahasim me shenjat e tjera.

Bëhet fjalë për: shigjetarin,binjakët dhe dashin.

Si shenjë zjarri, shigjetari dëshiron të zbulojë vende dhe njerëz të rinj. Nëse një femër shigjetar ndihet e lodhur nga lidhja që ka, me siguri që do tradhëtojë.

Ato nuk e durojnë dot monotoninë dhe si pasojë mundësia për të tradhëtuar është më e madhe.

Femrat binjakë janë shumë të pavendosura dhe tradhëtojnë më shumë se shenjat e tjera. Sipas intv.al dëshira e tyre për të udhëtuar shumë, bën që mos të krijojnë stabilitet në një lidhje. Me një femër binjak është e vështirë të krijosh diçka serioze. Ato flirtojnë shumë dhe ideja se mund të rrinë vetëm me një person i frikëson.

Sipas ekspertëve, kjo njihet si një shenjë që nuk pranon të marrë mendimin e të tjerëve për diçka dhe e ka të vështirë të qëndrojë me dikë gjatë. Si shenjë zjarri, dashi dëshiron të bëjë aventura dhe nëse e kap monotonia me partnerin ka shumë mundësi ta tradhtojë.

Lexo  HOROSKOPI DITOR 9 GUSHT 2018

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments