Ballina Uncategorized Këto 3 shenja të horoskopit ju lëndojnë pa masë

Këto 3 shenja të horoskopit ju lëndojnë pa masë

367
0
SHPËRNDAJE

Bëhet fjalë për tre shenja qe jane: Luani, Shigjetari dhe Bricjapi.

1. Luani

Luani njihet si shenjë e zjarrit dhe shpërthimet e tij janë të papritura. Duhet të jeni diplomatikë që të arrini të kontrolloni një luan. Në momentin e parë që situata do t’iu dalë nga duart,do shikoni një person i shenjës së luanit, do t’iu thyejë zemrën.

2. Shigjetari

Nëse flitet për aventurat dhe flirtimet, shigjetari mban vendin e parë.Nëse e keni partnerin shigjetar keni më shumë mundësi që të zhgënjeheni, pasi të merrni vesh ndonjë gënjeshtër. Prandaj, njerëzit e shenjës së shigjetarit kanë më shumë mundësi që t’jua thyejnë zemrën.

3. Bricjapi

Një bricjap karakterizohet për rregullin dhe fanatizmin për gjërat që zotëron. Një partner i tillë, mund t’iu heqë nga jeta e tij, shumë shpejt dhe mund të jeni edhe të papërgatitur. Seleksionimi i shpejtë që bën një bricjap, do t’iu thyejë zemrën.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments