Jetë

Këto 3 shenja Horoskopi ‘vdesin’ për seks

Tre shenjat më të pasionante të zodiakut? Ndoshta se keni menduar kurrë për këtë, por mund të jeni një prej tyre.

Akrepi

Hmm! Më “i nxehti” i zodiakut. Ka shumë pasion dhe ndjeshmëria dhe kënaqësia janë në radhë të parë, nuk e njeh monotoninë gjatë në jetën e tij.

Akrepët janë kreativë dhe të guximshëm.

E me shijën e tyre të rafinuar kjo bën që ata të kenë marrëdhënie të jashtëzakonshme.

Ata udhëhiqen plotësisht nga pasioni dhe presin nga ju të njëjtën gjë me ta në shtrat, shkruan. Ku ju duhet të harroni paragjykimet dhe komplekset.

Dashi

Shenja e zodiakut që përcjell më adrenalinë nga të gjitha, është impulsive dhe dëshiron të ndjehet i lirë.

Ata janë njerëz që kanë shumë instinkte, duan që të transportohen me impulset e tyre, kështu që ata nuk pëlqejnë një “jo” për një përgjigje dhe përkundër dëshirës së tyre për liri, ata mund të jenë shumë xheloz për atë që i takon atyre.

Shigjetari

Kurioz dhe i pëlqen të provojë përvoja të reja seksuale. Partnerët e tyre të përsosur janë njerëzit e shenjës së Dashit, ata plotësojnë njëri-tjetrin në mënyrë të përsosur.

Ata duan të eksperimentojnë me çdo gjë të re që kalon në kokën time, por gjithmonë brenda arsyes.

Ato mund të jenë shumë xheloz për atë që i takon atyre.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads